Tanıtım Videomuz

Hakkımızda

Mühendislik alanında faaliyet göstermek üzere 2013 yılında Bilgin Mühendislik adıyla kurulmuştur. Sürekli iyileştirme ve yenilikçi adımlarıyla ilerleyen firmamızda hizmet kalitesini ve müşteri kitlesini arttırmak için muayene hizmetlerini yürütmek üzere Bilgin Mekanik Mühendislik A.Ş. şirketi kurulmuştur.

Bilgin Mühendislik 5 yılı aşan hizmetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren mühendislik alanlarında hizmet veren ve uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bulunduğu bölgede hizmet sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamız daima kalite prensibi ile, hizmet ve teknolojiyi yakından gözlemleyip çalışanları sürekli eğitimlerle iyileştirmeyi önemsemektedir.

Hizmet dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Bilgin Mühendislik, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir