periyodik kontrol, periyodik muayene

Periyodik Kontrol/Teknik Muayeneler

Ekipmanların kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği’ne göre, Periyodik Kontrolleri yapmaya yetkili muayene kuruluşumuz tarafından kontrolü yapılır, belge – rapor düzenlenir.

elektrik tesisatları periyodik muayene

Elektrik Tesisatı Periyodik Kontrolü

Elektrik Tesisatı Periyodik Kontrolü, ilgili Yönetmeliklerde yer alan standartlara uygun olarak alanında uzman elektrik mühendislerimiz tarafından yapılır.

iş hijyeni ölçümü ve analizi

İş Hijyeni Ölçüm ve Analizleri

İşveren, çalışma ortamındaki kişisel maruziyetlere veya çalışma ortamına yönelik fiziksel, kimyasal ve biyolojik etkenlerle ilgili iş hijyeni ölçüm, test ve analizleri yaptırarak çalışanlarının sağlık ve güvenliğini olumsuz yönde etkileyen öğeleri öğrenmek, gözlemlemek ve önlemekle mükelleftir.

basınçlı kaplar, yakıt tankı

Basınçlı Kapların Periyodik Kontrolü

Basınçlı kapların periyodik kontrolü, Basınçlı Ekipmanlar Yönetmeliğinde yer alan standartlara uygun olarak alanında uzman makine mühendislerimiz tarafından yapılır.

yangın havalandırma tesisatları

Yangın / Havalandırma / Klima Tesisat Kontrolü

Tesisat Kontrolleri ilgili yönetmeliklere göre uzman makine mühendislerimiz tarafından kontrol edilir, ölçümleri yapılır ve raporlanır.

patlamadan korunma dokümanı

Patlamadan Korunma Dokümanı

Yönetmelik gereğince ilgili işveren tarafından yapılması zorunlu olan Patlamadan Korunma Dokümanı Bilgin Mekanik Mühendislik ve Danışmanlık bünyesinde konusunda uzman mühendislerimiz tarafından, ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak hazırlanmaktadır.

iş makinaları periyodik muayene

İş Makinası Periyodik Kontrolü

İş makinası periyodik kontrol hizmeti, konusunda uzman makine mühendislerimiz tarafından TS EN 474 standartlarında belirtilen şartlara uygunluk değerlendirmesi olarak gerçekleştirmektedir.

yapı iskeleleri

Yapı İskeleleri Periyodik Kontrolü

Yapı İskeleleri kontrolü Yönetmelik gereğince 6 ayda bir zorunlu olup, EN 12811 Standartlarında belirtilen kriterlere uygun olarak uzman mühendislerimiz tarafından yapılır.

proje-hizmetleri-2

Proje Hizmetleri

Basınçlı Kap Projeleri, Yangın / Havalandırma / Elektrik vb. Tesisat Projeleri ve diğer mühendislik alanındaki projeler, alanında uzman, güvenilir, tecrübeli, bilgili ve saygın ekibimiz tarafından hazırlanır, takibi yapılır, sorunsuz bir şekilde ihtiyaçlarınız karşılanır.